Dołącz do nas i zmieniaj świat digital

Jesteśmy niezależną agencją content marketingową, która skupia się na tworzeniu strategii treści, tworzeniu oraz efektywnej dystrybucji. Świadczą o tym nasze wyróźnienia w branżowych i biznesowych konkursach czy raportach. Jeżeli chcesz rozwijać się w biznesowym środowisku, kochasz tworzyć treści i najaważniejsza jest dla Ciebie współpraca oraz efekt - dogadamy się!

Spotkałem tu ludzi, z którymi praca przynosi mi wiele satysfakcji.

Ta praca to możliwość rozwoju i duża swoboda w realizacji projektów.

Aktualne oferty pracy

PPC Specialist / SEM Specialist

Poszukujemy PPC Specialist / SEM Specialist!

Kogo szukamy?

Kreatywnej, biegłej w ojczystej mowie i piśmie osoby, która wspólnie z nami zaangażuje się w projekty, jakie z dumą realizujemy dla naszych Klientów.

Czego oczekujemy?
  • doświadczenia w prowadzeniu kampanii Google Ads
  • doświadczenia w prowadzeniu kampanii Facebook Ads
  • znajomości narzędzi analitycznych (np. Google Data Studio, Google Analytics, Sotrender, Brand24)
  • podstawowej znajomości zagadnień SEO
  • umiejętności wyciągania wniosków na temat efektywności prowadzonych kampanii
  • otwartości w komunikacji z zespołem – to właśnie od naszych specjalistów będziesz czerpać wiedzę pracując w realnych projektach,
  • głowy otwartej na wiedzę oraz…
  • inicjatywy!
Co oferujemy?
  • pracę w nagradzanej agencji content marketingowej (zobacz nasze nagrody: https://contenthouse.pl/nagrody/)
  • możliwość rozwijania swoich zainteresowań oraz poszerzania wiedzy na temat efektywnego content marketingu i performance marketingu
  • możliwość uczestnictwa w najważniejszych szkoleniach i konferencjach branżowych (wejściówka i towarzystwo do wyjazdu zawsze się znajdzie)
  • możliwość samodzielnego zarządzania projektami oraz organizowania czasu pracy według własnych upodobań i preferencji
  • możliwość współpracy z czołowymi polskimi agencjami SEO oraz analitykami
Co będziesz robił/a?

Do Twoich obowiązków będzie należało prowadzenie kampanii, których celem jest m.in. pozyskanie jakościowych odbiorców treści tworzonych dla naszych klientów lub np. generowanie leadów za pomocą działań content marketingowych.

Prosimy o dołączenie klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych przez firmę Content House sp. z o. o. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Content House sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie do celów przeprowadzenia rekrutacji, w której składam niniejszą ofertę. Zgoda obejmuje dane osobowe zawarte w przesyłanych przeze mnie dokumentach rekrutacyjnych, a także udostępnianych w toku rozmowy kwalifikacyjnej i dalszych czynności rekrutacyjnych.

Dziennikarz / specjalizacja A. I.

Poszukujemy do współpracy dziennikarzy-freelancerów, którzy specjalizują się w jednym z poniższych tematów:

• A. I. – wykorzystanie algorytmów sztucznej inteligencji w procesach biznesowych
• machine learning
• marketing automation
• tematy powiązane z badaniami nad rozwojem sztucznej inteligencji z biznesie, medycynie, komunikacji, itp.

Oczekujemy:

• specjalizacji dziennikarskiej w tematyce biznesu i innowacji technologicznych w obszarze wymienionych wyżej tematów
• komunikatywności
• płynnej znajomości języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Praca zdalna – możesz pisać dla nas z całego świata!

Zakres obowiązków

Z wybranymi dziennikarzami nawiążemy stałą współpracę redakcyjną. Gwarantujemy stałe, comiesięczne zlecenia tekstów. Forma współpracy: praca zdalna.

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji składającej się z: CV oraz 2-3 przykładowych tekstów autorstwa kandydata (np. materiały dziennikarskie, informacje prasowe, itp.).

Prosimy zatytułować maila „Dziennikarz – A. I.”

Dziennikarz / specjalizacja medycyna

Poszukujemy do współpracy dziennikarzy-freelancerów, którzy specjalizują się w temacie medycyna (fizjoterapia i zabiegi ortopedyczne).

Oczekujemy:

• tz. „lekkie pióro”
• komunikatywności (będziemy mieli ze sobą ciągły kontakt)
• płynnie posługiwanie się językiem angielskim będzie dodatkowym atutem (np. w przypadku konieczności wykorzystania w tworzonych treściach anglojęzycznych raportów i analiz)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji składającej się z: CV oraz 2-3 przykładowych tekstów autorstwa kandydata (np. materiały dziennikarskie, informacje prasowe, itp.) z dopiskiem „Dziennikarz medyczny” na adres [email protected]

Prosimy o dołączenie klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Poznaj nasz Zespół!