ContentHouse / Projekt edukacyjny – edytor(ka) treści

Poszukujemy do współpracy w ramach długofalowego projektu edukacyjnego osób, które mają co najmniej średnio zaawansowaną wiedzę w zakresie profesjonalnej edycji tekstu. W tym projekcie pracujemy na rozbudowanych plikach .doc/.docx, które muszą być formatowane według ściśle określonych zasad.

Oczekujemy

  • wiedzy na temat zasad poprawności językowej (j. polski) oraz praktycznego jej zastosowania w projekcie
  • skrupulatności w pracy z tekstem oraz realizowania jasnych instrukcji dotyczących formatowania
  • umiejętności pracy na obszernych tekstach
  • zaawansowanej znajomości programu MS Word
  • komunikatywności, która umożliwia sprawną pracę projektową
  • gotowości do pracy „od zaraz”

Zakres obowiązków

Weryfikacja plików, które zostały przygotowane przez wykonawców. W plikach znajdują się rozwiązania ćwiczeń z podręczników i/lub zbiorów ćwiczeń, które dopuszczone są do programów nauczania poszczególnych przedmiotów na etapie szkoły podstawowej i/lub szkoły średniej.

Pliki są przygotowywane według wytycznych określających ich formatowanie oraz sposób odpowiedzi na poszczególne rodzaje zadań.

Forma współpracy

Praca hybrydowa w ramach umowy zlecenia.

Nie musisz się decydować na „cały etat” (160 godzin miesięcznie). Możemy się dostosować do Ciebie z wymiarem współpracy i dzięki temu pogodzisz to z uczelnią czy innymi zobowiązaniami.

Wynagrodzenie

Zależne od Twojego doświadczenia oraz wymiaru pracy w miesiącu.

Kontakt

[email protected]

 

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji składającej się z CV oraz ewentualnych informacji o projektach edukacyjnych, w których uczestniczyły pod wskazany adres.

Prosimy o tytułowanie maila: Projekt edukacyjny – matematyka, fizyka, chemia

Prosimy o dołączenie klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych przez firmę Content House Sp. z o.o.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Content House sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie do celów przeprowadzenia rekrutacji, w której składam niniejszą ofertę. Zgoda obejmuje dane osobowe zawarte w przesyłanych przeze mnie dokumentach rekrutacyjnych, a także udostępnianych w toku rozmowy kwalifikacyjnej i dalszych czynności rekrutacyjnych.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.