Poznaj nasz zespół

W ContentHouse łączymy unikalne kompetnecje przede wszystkim dzięki naszym ekspertom i specjalistom. To oni tworzą nie tylko doskonałe i nagradzane projekty, ale i naszą niepowtarzalną rodzinną atmosferę.
Grzegorz Miłkowski Business Content Marketing ContentHouse

Grzegorz Miłkowski

CEO

Zarządzanie agencją to jego codzienne zajęcie. Doświadczony dziennikarz, PR-owiec oraz jeden z czołowych ekspertów w content marketingu w Polsce. Prelegent na najważniejszych konferencjach branżowych.

Katarzyna Legutko performance content Marketing ContentHouse

Katarzyna Legutko

Media Manager

Budżety mediowe, Facebook Ads, AdWords i Excel - to jej codzienność. Dzięki niej każda treść dociera do odbiorców. Dowozi każdy efekt. Doświadczony social media specjalista i strateg digital.

Michał Grzebyk

PR&Content Marketing Manager

Zarządza i koordynuje pracę dziennikarzy, dzięki czemu nasi Klienci zawsze otrzymują wartościowe i ciekawe treści. Doświadczony redaktor oraz PR Manager. Z zamiłowania i wykształcenia polonista.

diana drobniak contenthoue

Diana Drobniak

PR Specialist

Informacje prasowe, eksperckie komentarze, briefy z dziennikarzami - umiejętności Diany pozycjonują Twoją markę w mediach. Doświadczony PR-owiec z inżynierskim umysłem.

Tamara Pielas

Content Specialist

Zarządza, organizuje i planuje treści na blogi naszych Klientów. Odpowiada za kontakt z dziennikarzami. Analityczny i otwarty umysł pozwala jej wznosić zadowolenie Klientów na nowy poziom.

Monika Kuchta

Content Specialist

Social media to największa pasja Moniki. Zawsze na bieżąco z trendami, dba o komunikację w mediach społecznościowych naszych Klientów oraz o ich treści na blogach. Doświadczony dziennikarz.

Katarzyna Bienussa

Business Development Manager

Rozmowy, briefy, nawiązywanie nowych kontaktów, negocjacje - na tym upływa dzień Kasi. Doświadczony handlowiec z ogromnym backgroundem w marketingu. Zaraża poztywną energią.

Wioleta Zimmer

Account Executive

Wiola na co dzień odczarowuje mit współpracy agencji marketingowej z Klientem. Jej dbałość o szczegóły oraz skrupulatność, pozwalają dostarczać Klientom najlepsze treści zawsze na czas.

Jolanta Gwóźdź

Account Executive

Odpowiedzialna za organizację biura. Dba o kwestie administracyjne. Dzięki niej nasze kreatywne działania uporządkowane są w segregatorach w formie umowy. Najlepsza organizatorka rzeczy niemożliwych.

Anna Ortman

Social Media Manager

Ekspertka od opracowywania strategii komunikacji w mediach społecznościowych, znawczyni trendów i analityki w social media, komentatorka bieżących wydarzeń w digitalu. I skarbnica nieszablonowych pomysłów na działania w sieciach społecznościowych!

Jagoda Kaczmarek

Senior Social Media Specialist

Kalendarze publikacji, analizy i raporty, moderacja stron biznesowych dużych marek (na których zawsze coś się dzieje) i oczywiście kreatywne copy w social media – tak pracuje Jagoda. Codziennie oczarowuje nas swoim profesjonalizmem i dowożeniem efektów.

Katarzyna Perek

Social Media Specialist

Skuteczne i pomysłowe – takie są posty, które wychodzą spod ręki Kasi. Nasza specjalistka nie boi się żadnych wyzwań w świecie social media, zna najważniejsze hasztagi, a jej Instagram Stories zapada w pamięć dłużej niż na 24 godziny!

…oraz ponad 50 dziennikarzy o różnych specjalizacjach. Dołącz do nich!