Grzegorz Miłkowski Business Content Marketing ContentHouse

Grzegorz Miłkowski

CEO

Zarządzanie agencją to jego codzienne zajęcie. Doświadczony dziennikarz, PR-owiec oraz jeden z czołowych ekspertów w content marketingu w Polsce. Prelegent na najważniejszych konferencjach branżowych.

Gabriela Wolak

Business Growth Manager

Pasjonatka języka, najskuteczniej władająca dialektem sprzedaży. Doskonale usprawnia procesy handlowe. Oferując najlepsze rozwiązania marketingowe, rozpoczyna proces zmieniania potrzeby klientów w skuteczne kampanie. Doskonały mówca i doświadczony szkoleniowiec.

Michał Grzebyk

PR & Content Marketing Director

Zarządza i koordynuje pracę dziennikarzy, dzięki czemu nasi Klienci zawsze otrzymują wartościowe i ciekawe treści. Doświadczony redaktor oraz PR Manager. Z zamiłowania i wykształcenia polonista.

Monika Nykiel

Content Marketing Manager

Social media to największa pasja Moniki. Zawsze na bieżąco z trendami, dba o komunikację w mediach społecznościowych naszych Klientów oraz o ich treści na blogach. Doświadczony dziennikarz.

Michał Bednarczyk

Media Manager

Budżety mediowe, Facebook Ads, Google Ads i Excel - to jego codzienność. Dzięki niemu każda treść dociera do odbiorców. Dowozi każdy efekt. Doświadczony social media i content marketing specjalista oraz marketer.

Wioleta Zimmer

Account Manager

Wiola na co dzień odczarowuje mit współpracy agencji marketingowej z Klientem. Jej dbałość o szczegóły oraz skrupulatność, pozwalają dostarczać Klientom najlepsze treści zawsze na czas.

Karolina Wcisło

Content Marketing Specialist

Współtworzy strategie contentmarketingowe dla Klientów i dba o jak najwyższą jakość dostarczanych treści. Lubi wiedzieć co w trawie piszczy, dlatego nie ogranicza się do contentu i chętnie wypływa na szerokie digitale. Kreatywność i skrupulatność w działaniu to cechy, które najbardziej przydają jej się w agencyjnym boju.

Jolanta Gwóźdź

Content Marketing Specialist

Dba o zadowolenie Klientów w najwyższym stopniu. Pierwsze kroki w agencji zdobywała na stanowisku administracyjnym, dlatego najlepsze umowy wychodzą właśnie spod jej ręki. Najlepsza organizatorka rzeczy niemożliwych.

Przemysław Henzel

Content Executive

Absolwent stosunków międzynarodowych i latynoamerykanistyki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Doświadczony dziennikarz. W ContentHouse zajmuje się współtworzeniem strategii dla Klientów oraz zarządza pracą redakcyjną.

Karolina Żyłowska

Content Assistant

Redaktorka w serwisach prowadzonych przez ContentHouse. Cicha woda z ciętą ripostą. Interesuje się Kulturą Głuchych, z którą jest związana, i stara się wiedzę na ten temat co jakiś czas przekazywać w artykułach.

Anna Ortman

Social Media Manager

Ekspertka od opracowywania strategii komunikacji w mediach społecznościowych, znawczyni trendów i analityki w social media, komentatorka bieżących wydarzeń w digitalu. I skarbnica nieszablonowych pomysłów na działania w sieciach społecznościowych!

Anna Olearczyk

Office Manager

Dzięki niej organizacja pracy dorównuje skuteczności działań dla klientów. W gąszczu szalonych, kreatywnych umysłów, restrykcyjnie (ale z wiecznym uśmiechem), dba o porządki w agencyjnej dokumentacji. Na jej barkach spoczywa odpowiedzialność za faktury, fakturki, rachunki, sprawy kadrowe i terminową obsługę płatności.

…oraz ponad 50 dziennikarzy o różnych specjalizacjach. Dołącz do nich!