Startuje kolejna edycja Akademii Smaku Bosch

kategoria:
3 min

Po fantastycznej zeszłorocznej edycji Akademii Smaku, która zdobyła główną nagrodę w konkursie Kreatury 2016 w kategorii „Kampania” oraz wyróżnienie w kategorii „Kampania Zintegrowana Digital”, w tym roku czeka nas kolejna odsłona tego wielokanałowego projektu content marketingowego. W tym roku stawiamy na edukację, dobry content i celebrytów! 

W tegorocznej odsłonie kampanii pojawi się nowy członek Kapituły – Jacek Bilczyński. To znany trener personalny, promotor fit lifestylu oraz autor książek o zdrowym trybie życia. Kojarzony z programów telewizyjnych, bloger i YouTuber. Jacek Bilczyński prowadzi również FIT Akademię, czyli cykl szkoleń dla trenerów i dietetyków. Jest autorem licznych publikacji na temat zdrowego żywienia. Trener i dietetyk gwiazd będzie dzielił się swoją wiedzą z czytelnikami portalu Akademia Smaku oraz wspierał dotychczasowych ekspertów.

Jacek Bilczyński, jacekbiliczynski.pl

Tomasza Jakubiaka – szefa kuchni stawiającego sprawę smaku na ostrzu noża. Jakubiak to charyzmatyczny i kreatywny kucharz, który poprzez mistrzowskie porady uczy prawdziwej sztuki gotowania.

Tomasza Lacha – blogera kulinarnego, autora Zajadam.pl, publikującego najlepsze przepisy w sieci. Jego znakiem rozpoznawczym są sezonowe produkty i nieustanne poszukiwania nowych wariacji smakowych.

Stawiamy na dobre i zdrowe jedzenie!

Myślą przewodnią kampanii jest „Zmień kuchnię na dobre!”. Oprócz idei nauczenia odbiorców, jak dobrze gotować, eksperci będą przekonywać, że można przyrządzać dania pyszne, tradycyjne, a jednocześnie zdrowe. Kampania zostanie podzielona na dwa etapy: na wiosnę będziemy wspólnie z fanami zmieniać kuchnię na dobrą, promując zdrowe propozycje menu. Jesienią postaramy się zainspirować odbiorców pomysłami na tradycyjne polskie dania w wersji fit.

Dzięki aktywacjom, na fanów będą czekać liczne konkursy, w których będą mogli wykazać się kreatywnością i innowacyjnością w kuchni. Będą oczywiście wspierani m.in. wideoblogami oraz przepisami od zaangażowanych influencerów.

825x315_cover-photo-FB Bosch Home

Jeszcze więcej wiedzy i zabawy dzięki content marketingowi

Strategiczną bazą projektu Akademia Smaku jest portal www.akademiasmaku.pl, dla którego stworzona została dedykowana redakcja. W tym roku stawiamy jeszcze mocniej na content. Zadaniem dla redakcji portalu w 2017 r. będzie publikowane dopasowanych do m.in. panującej pory roku treści redakcyjnych w celu konsekwentnego zwiększania ruchu organicznego dzięki synergii Content, SEO i Social Media. Możemy spodziewać się jeszcze mocniejszych sezonowych akcentów w postaci przepisów i artykułów poradnikowych oraz wideo-przepisów.

Nowością na portalu będą quizy kulinarne, czyli interaktywny content, jaki będzie miał następujące zadania: usystematyzowanie wiedzy czytelników portalu, ich aktywację oraz dostarczanie rozrywki. Zwieńczeniem wydarzeń w 2017 roku będzie event kulinarny, w czasie, którego fani oraz eksperci wchodzący w skład Kapituły będą wspólnie gotować najciekawsze przepisy nadesłane przez cały rok.

udostępnij artykuł:

Facebook X LinkedIn

kategoria:

klienci