Kserkop nowym klientem ContentHouse

kategoria:
2 min

Kserkop to firma z tradycjami i lider na rynku poligraficznym. Istnieje od ponad 30 lat roku i ciągle rozwija się w zakresie dystrybucji urządzeń drukujących oraz poligrafii. Od czerwca za prowadzenie działań content marketingowych odpowiedzialni jesteśmy… MY! 

Krakowska firma Kserkop specjalizuje się w sprzedaży i serwisowaniu wielofunkcyjnych urządzeń biurowych, druku cyfrowo-offsetowym oraz usługach skierowanych do profesjonalnych fotografów.

Od maja br. nasz zespół odpowiada za opracowanie strategii dla dwóch serwisów contentowych dla firmy Kserkop. Pierwszy, Printologia.pl to portal skierowany do profesjonalnych fotografów, branży poligraficznej i marketerów. Artykuły poradnikowe będą dotyczyć przygotowania materiałów do druku oraz stosowanych technologii. Printologia ma być miejscem profesjonalnej wiedzy i ciekawych inspiracji oraz trendów.

Kserkop nowy klient contenthouse content marketing

Drugą grupą docelową, do której chce trafić Kserkop dzięki content marketingowi, są osoby zajmujące się zakupem, serwisowaniem urządzeń biurowych oraz działy IT. Na blogu firmowym kserkop.com/blog będą pojawiać się treści związane z optymalizacją urządzeń drukujących, bezpieczeństwem, kontrolą oraz nowymi technologiami. ContentHouse odpowiada za stworzenie oraz działania redakcyjne w obu portalach.

W ramach współpracy agencja będzie odpowiedzialna również za prowadzenie kampanii dotarcia z treściami.

udostępnij artykuł:

Facebook X LinkedIn

kategoria:

klienci