Awanse w Dziale Redakcyjnym ContentHouse

kategoria: praca i kariera
2 min

Rośniemy w siłę! Dołączają do nas nowi Klienci z pasjonującymi projektami. Rozwijamy też nasz zespołu specjalistów. Z dumą informujemy, że w Dziale Redakcyjnym miały miejsce dwa zasłużone awanse.

Tamara Pielas i Monika Kuchta awansowały i objęły stanowiska Content Executive. Stanowiska juniorskie porzuciły na przełomie czerwca i lipca po roku ciężkiej pracy i zdobywania nowych umiejętności.

Tamara Pielas rozpoczęła pracę w agencji jako stażystka ponad rok temu. Po trzech miesiącach otrzymała stanowisko juniorskie. Aktualnie odpowiada za egzekucję działań redakcyjnych prowadzonych dla kliku portali firmowych naszych Klientów. Z wykształcenia jest magistrem psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Monika Kuchta również swoją przygodę z agencją rozpoczęła blisko rok temu na stażu.. Obecnie, podobnie jak Tamara, zajmuje się tworzeniem contentu dla wybranych Klientów agencji oraz koordynacją pracy redakcji portali firmowych. Monika jest absolwentką zarządzania mediami na Uniwersytecie Jagiellońskim.

blog Tamara i Monika awans

Tamara i Monika świetnie radzą sobie z niełatwą pracą w agencji content marketingowej, gdzie realizujemy strategie nie tylko dla klienta indywidualnego, ale również pokaźne grono firm, które obsługujemy, to podmioty działające na rynku b2b. Dla takich firm tworzenie treści jest procesem dużo bardziej skomplikowanym niż działania na rynku b2c. Tym bardziej gratuluję szybkiego zdobywania nowych kompetencji, które zaowocowały tym zasłużonym awansem

– mówi Grzegorz Miłkowski, CEO ContentHouse.

 

Dziewczyny, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

udostępnij artykuł:

Facebook X LinkedIn

kategoria:

praca i kariera