Katarzyna Legutko dołącza do ContentHouse

kategoria: praca i kariera
2 min

Witamy serdecznie Katarzynę Legutko na pokładzie! Kasia objęła nowo utworzone stanowisko Media Manager. Przed nią nie lada wyzwanie, bo rozwijanie nowo powstającego działu mediowo-analitycznego.

Katarzyna Legutko w branży marketingowej działa aktywnie od 6 lat. Zaczynała jako social media specialist i copywriter. Następnie była senior content specialist i odpowiadała za opracowywanie strategii content marketingowych, ich egzekucję oraz prowadzenie kampanii reklamowych na Facebooku. Na kolejnym zajmowanym stanowisku pracowała jako strateg ds. komunikacji marketingowej.

W ContentHouse jako Media Manager zajmie się rozwojem narzędzi budujących dotarcie z treścią do wybranej grupy odbiorców oraz analizą tych odbiorców pod kątem efektów biznesowych, jakie mogą przynosić Klientom. Będzie również odpowiedzialna za opracowywania strategii content marketingowych dla nowych Klientów agencji. Katarzyna Legutko ma duże doświadczenie w prowadzeniu kampanii w mediach społecznościowych oraz w wyszukiwarkach.

Katarzyna Legutko

Content marketing i zaawansowana analiza danych to podstawa obecnej komunikacji, dlatego poszerzamy nasze kompetencje na tym polu

mówi Grzegorz Miłkowski, CEO ContentHouse, oraz dodaje:

Katarzyna będzie również odpowiedzialna za współpracę z klientami ContentHouse w obszarze analizy procesów biznesowych po stronie firmy, którą obsługujemy, w celu zapewnienia maksymalnej skuteczności realizowanych kampanii pod kątem realizacji celów komunikacyjnych i biznesowych.  

Prywatnie Katarzyna uwielbia powieści kryminalne, puzzle i kolorowanki 🙂

 

udostępnij artykuł:

Facebook X LinkedIn

kategoria:

praca i kariera