ContentHouse po raz drugi z Medalem Europejskim!

3 min

Podczas 29. edycji Medalu Europejskiego, ContentHouse otrzymał wyróżnienie za usługę Performance Content Marketing. To już drugi raz z rzędu, gdy agencja odbiera nagrodę za swoje usługi.

20 czerwca 2018 w Teatrze Wielkim w Warszawie miało miejsce 29. uroczyste wręczanie Medali Europejskich. Medalem Europejskim wyróżniani są przedsiębiorcy z całej Polski z różnych branż, którzy produkują i promują wyroby i usługi, których jakość odpowiada rygorystycznym normom europejskim. Podczas wyboru laureatów specjalna komisja ocenia nie tylko jakość usług, ale również politykę pracowniczą czy dynamikę firmy.

ContentHouse już po raz drugi otrzymał to wyróżnienie. Rok temu docenioną usługą był Business Content, czyli obsługa działań redakcyjnych dla mediów firmowych, tj. portali, blogów i e-magazynów. W tej edycji komisja doceniła kolejne rozwiązanie proponowane przez agencję, czyli Performance Content Marketing.

Otrzymanie drugi rok z rządu nagrody od Business Centre Club, traktuję jako docenienie naszych kompetencji i pomysłów marketingowych w świecie biznesu. Nagrodzona usługa Performance Content Marketing skupia się przede wszystkim na efekcie, który możemy osiągnąć przy pomocy content marketingu

– mówi Grzegorz Miłkowski, CEO ContentHouse.

Naszą ambicją jest nie tylko tworzenie treści, które edukują konsumentów czy budują świadomość marki. Chcemy, aby nasze działania przekuwały się na wymierny efekt biznesowy naszych Klientów.

ContentHouse Medal Europejski performance content marketing Medal Europejski ContentHouse

Model współpracy nastawiony na leady

Usługa Performance Content Marketing polega na generowaniu skutecznie biznesowych leadów dla klientów poprzez tworzenie angażujących treści i odpowiedniem dotarciu do grupy docelowej za pomocą narzędzi SEM czy mediów społecznościowych. Obecnie agencja realizuje kilkanaście projektów do rynku B2B oraz B2C wykorzystując ten model współpracy.

Medal Europejski to niekomercyjny konkurs organizowany przez Business Centre Club – największej w Polsce organizacji zrzeszającej przedsiębiorców ze wsparciem Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego. Celem konkursu jest wyróżnianie oraz promocja wyrobów i usług oferowanych przez firmy działające na terenie Polski.

Medal Europejski ContentHouse

udostępnij artykuł:

Facebook X LinkedIn

kategoria:

nagrody i wyróżnienia