contenthouse_logo-1

Full Service Content Marketing

Business Content

Czy wiesz, że 40% internautów uznało blogi za platformę wpływającą w największym stopniu na decyzję zakupową?

 

Zbudujemy profesjonalny portal dla Twojej firmy

 

business content marketing contenthouse

 

Blog lub portal firmowy to idealna przestrzeń do ekspozycji Twojej marki. Poprzez wpisy i merytoryczne artykuły, pisane przez ekspertów sprawiamy, że produkt staje się naturalnym uzupełnieniem artykułów i jest obecny w interesującym czytelnika kontekście.

 

Dlaczego warto inwestować we własne media?

Warto budować zaangażowanie wokół własnych mediów (owned media). Przede wszystkim decydujesz o tym w jaki sposób chcesz prezentować treści. Nie jesteś również zależny od korporacji, które rządzą obecnie mediami społecznościowymi. Kto zagwarantuje Ci, że Facebook czy Twitter będzie obecny w sieci za 10 lat? Nikt. W przeciwieństwie do własnego kanału komunikacji, którym jest blog.

 

Jak przekuć siłę content marketingu na sprzedaż?

Za pomocą content marketingu pozyskamy leady, głównie poprzez zapisywanie się do mailingu. W zamian za ciekawą lub merytoryczną treść, więcej osób jest skłonnych zostawić maila. Kolejnym krokiem jest tworzenie newsletterów, które przekładają się na wysoką konwersję i generowanie dodatkowego ruchu w serwisie oraz wzmacnianie lojalności. Duży nacisk stawiamy na analizę treści. Używając dedykowanych narzędzi, sprawdzamy na bieżąco, jaki rodzaj wpisów najchętniej czytają Twoi odbiorcy.

 

Co daje mi blog firmowy?

Publikowane treści budują wizerunek Twojej firmy jako eksperta w swojej branży. Edukują lub bawią, ale z każdym artykułem skłaniają coraz mocniej do zakupu. Dodatkowo, własne medium to szeroki wachlarz możliwości prowadzenia działań SEO (dużo treści umożliwiających efektywne pozycjonowanie treści).

 

Jeżeli chcesz, żeby w Twojej firmie content marketing działał prawidłowo i przynosił zyski, pisz śmiało: [email protected]