HarperCollins

HarperCollins Publishers to drugi co do wielkości wydawca książek na świecie, z oddziałami w 18 krajach oraz ponad 200-letnią historią działalności. Bogata oferta wydawnicza obejmuje m.in. beletrystykę, literaturę faktu, książki kulinarne, poradniki, albumy, książki i komiksy dla dzieci, leksykony oraz wydawnictwa o tematyce specjalistycznej.

Background

Klient został pozyskany w wyniku działań new business agencji i (wówczas jako Egmont) nawiązał z nami współpracę.

Wyzwanie

Stworzenie bloga, na którym rodzice znajdą wsparcie i podpowiedzi, jak pomagać dziecku w zdobywaniu wiedzy o świecie, nabywaniu nowych umiejętności oraz kompetencji społecznych.

Realizacja

Założyliśmy portal akademiamadregodziecka.pl, który uczy rodziców, jak wspierać dziecko na kolejnych etapach rozwoju. Wraz z wyspecjalizowanymi z psychologii dziecięcej dziennikarzami stworzyliśmy artykuły z praktycznymi poradami. Dobraliśmy do nich książeczki wydawnictwa HarperCollins, które pomogą dziecku w rozwoju konkretnych umiejętności. Średnia długość odwiedzin użytkowników w serwisie oscyluje w granicach 30 minut, co potwierdza merytoryczną treści oraz duże zainteresowanie użytkowników.

Formaty contentu / Usługi

Serwis contentowy

SEO

Artykuły