contenthouse_logo-1

Full Service Content Marketing

Performance Content Marketing

Czy wiesz, że 60% marketerów wskazuje pozyskiwanie leadów jako trzeci najczęstszy cel w strategi marketingowej? (źródło)

 

Nasz content generuje leady dla Ciebie

 

performance content marketing contenthouse

Tworzymy treść, która angażuje i jest interesująca dla Twoich konsumentów. Za jej pośrednictwem gromadzimy leady w Twojej bazie. Performance Content Marketing jest nastawiony na realizację Twoich celów biznesowych.

 

Jaki jest Twój cel?

Podstawą, na której budujemy strategię komunikacji jest trafne określenie celów, jakie będą stały za naszymi działaniami. Na tym etapie ustalamy z Tobą, co chcemy osiągnąć za pomocą planowanych działań. Chcesz wzmocnić swój wizerunek w branży, a może rozwiązać dany problem? Odpowiednio dobrana treść realnie odpowiada na te potrzeby.

 

Skąd wiemy do kogo i jak mówić?

Różne grupy docelowe to nie tylko różne oczekiwania, ale również odmienny język i zestaw symboli komunikacyjnych, które efektywnie spełnią postawione w strategii cele. Trafnie rozpoznajemy potrzeby komunikacyjne odbiorców, by późniejsza komunikacja trafiła do odpowiedniego „ucha”. Segmentujemy odbiorców na dwa rodzaje adresatów – bezpośrednich i pośrednich.

 

Adresaci pośredni i bezpośredni

Adresat bezpośredni to konsument, do którego docieramy z komunikatem marketingowym Klienta.

Pośrednie grupy docelowe to media specjalistyczne, dziennikarze branżowi, eksperci, którzy mogą stać się ambasadorami marki czy blogerzy piszący na tematy związane z obszarem, w którym działamy. To właśnie oni mogą mieć olbrzymi lub czasami decydujący wpływ na decyzje zakupowe bądź postrzeganie kreowanej marki. Wiemy, jak ich zaangażować w działanie na rzecz Twojej marki. Dzięki temu zyskujesz potężną przewagę konkurencyjną na rynku.

 

Co sprawia, że nasz działania mają efekty?

Maksymalizujemy rezultaty dzięki autorskim narzędziom, które stworzyliśmy z myślą o optymalizacji działań content marketingowych. Codziennie nasi specjaliści trzymają rękę na pulsie kampanii prowadzonych dla naszych Klientów, efektywnie inwestując ich budżety marketingowe.

 

Jeżeli chcesz, żeby w Twojej firmie content marketing działał prawidłowo i przynosił zyski, pisz śmiało: [email protected]