58%

marketerów uważa, że potrzebuje dodatkowych szkoleń w zakresie marketingu cyfrowego (LinkedIn)

68%

marketerów planuje zwiększyć inwestycje w szkolenia i edukację w nadchodzących latach (HubSpot)

ikona szkolenia

szkolenia

W ContentHouse oferujemy kompleksowe szkolenia z marketingu, które są skierowane zarówno do osób początkujących, jak i doświadczonych specjalistów. Obejmują szeroki zakres tematyczny, m.in. strategię komunikacji marketingowej, zarządzanie pracą działu content marketing i copywriterami, employer branding i personal branding.

Szkolenia z zakresu strategii komunikacji marketingowej skupiają się doskonaleniu umiejętności przekazywania treści w sposób skuteczny, mający na celu osiągnięcie maksymalnego zasięgu i zaangażowania. Uczymy, jak tworzyć i wdrażać skuteczne strategie, które pomogą wzmocnić markę i jej widoczność na rynku.

Zajmujemy się również szkoleniami z content marketingu. Pokazujemy, jak tworzyć atrakcyjne i angażujące treści, które przyciągną uwagę odbiorców i zachęcą ich do działania. Uczymy, jak korzystać z różnorodnych form treści, takich jak blogi, media społecznościowe, wideo czy infografiki, aby skutecznie komunikować się z różnymi grupami odbiorców.

W ramach szkoleń z zarządzania pracą działu content marketing pokażemy Ci, jak efektywnie zarządzać zespołem, planować i organizować pracę, aby osiągnąć zamierzone cele.

Szkolenia z zakresu employer brandingu i personal brandingu koncentrują się na budowaniu silnej marki pracodawcy i osobistej, a także kreowania pozytywnego wizerunku firmy w oczach potencjalnych pracowników.

Nasze szkolenia są prowadzone przez doświadczonych specjalistów z branży, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Każde szkolenie jest dostosowane do indywidualnych potrzeb uczestników, co pozwala na maksymalne wykorzystanie zdobytej wiedzy w praktyce.