contenthouse_logo-1

Full Service Content Marketing

Social Media Content

Czy wiesz, że social media to najczęściej wskazywany sposób na dystrybucję treści w internecie?

 

Aby o Twoim contencie było głośno

 
social media content contenthouse
 

Prawdopodobnie Twój klient spędza w social media minimum kilka godzin tygodniowo. To odpowiedni moment, aby dotrzeć do niego z Twoją merytoryczną treścią.

 

Dystrybucja, która przynosi efekty

Dla nas social media to przede wszystkim kanał dystrybucji, który wykorzystujemy do promocji Twojego contentu. Możliwości reklamowe pozwalają na precyzyjną segmentację grup docelowych, docieranie do potencjalnych klientów oraz przypominanie się tym, którzy z Twoją marką miały już styczność (remarketing). Ciekawe formaty reklamowe oraz profesjonalnie prowadzona komunikacja gwarantuje wzrost ruchu na Twojej stronie.

 

Obsługa społeczności internetowych

Tworzymy profesjonalny profil społecznościowy firmy. Budujemy i rozwijamy sieci społecznościowe. Dzięki naszym działaniom internauci staną się ambasadorami promującymi Twoją markę. Media społecznościowe to lustro, w którym odbicie może wyznaczać trendy na rynku. My zadbamy, by odbijały się w nim najważniejsze dla danej marki cechy, kreując efektywną platformę komunikacyjną z internautami oraz działającymi wśród nich liderami opinii.

 

Konkursy

Konkursy to skuteczna i efektywna metoda dotarcia do Twoich potencjalnych klientów. Dzięki dobrze zaplanowanej akcji konkursowej możesz zaangażować swoich odbiorców w dyskusję o ofercie Twojej firmy, wypromować nowe produkty i usługi, zorganizować wirusową komunikację wokół Twojej marki.

 

Jeżeli chcesz, żeby w Twojej firmie content marketing działał prawidłowo i przynosił zyski, pisz śmiało: [email protected]