ContentHouse wspiera akcję #beciaki

kategoria: wydarzenia
2 min

 

ContentHouse nie tylko wspiera konferencję InternetBeta siłami swoich specjalistów. Od lat zostawiamy tu kawał serca i nawiązaliśmy mnóstwo wspaniałych przyjaźni oraz kontaktów biznesowych. Cenimy Mateusza Tułeckiego – jego zapał i pogoda ducha są dla nas wielką inspiracją. Teraz przyszedł czas, żeby mu pomóc!

 

Włączamy się w akcję #beciaki, której celem jest zbiórka pieniędzy potrzebnych na pomoc dla Anny Tułeckiej (bliskiej Mateusza). Potrzeba ponad 200 000 zł, ale wierzymy, że wspólnie z masą ludzi dobrej woli uda nam się zebrać potrzebną kwotę i pomóc wspaniałej matce trójki dzieci.

W ramach akcji oferujemy to, na czym znamy się najlepiej, czyli działania content marketingowe. Co zrobimy? Poprowadzimy dla Ciebie Twój blog firmowy przez cały miesiąc za darmo. Cały abonament redakcyjny z pierwszego miesiąca przekazujemy na konto fundacji.

Zapraszamy do zaciętej licytacji! Zaczynamy od 950 zł netto. Kto da więcej!?

Aukcję znajdziesz pod tym linkiem

Do pierwszego abonamentu dołączamy też słodką niespodziankę. Jak to niespodzianka – pozostaje na razie tajemnicą 😉

Gwarantujemy, że blog Ci się spodoba i dobrze, bo nadal będziemy mogli wspólnie wspierać #beciaki. Jeżeli zdecydujesz się po tym pierwszym miesiącu pracować dalej z nami, w ramach dalszej współpracy, 10% z każdego abonamentu redakcyjnego z pierwszego roku naszej współpracy przekażemy na pomoc dla Anni Tułeckiej. Jeśli przypadkiem poczujesz, że blog to jednak nie jest to – po miesiącu (czy też kolejnych) możesz zrezygnować bez żadnych konsekwencji.

 

udostępnij artykuł:

Facebook X LinkedIn

kategoria:

wydarzenia