Nasze wyróżnienia i nagrody

Nasza praca agencyja doceniana jest przez niezależnych ekspertów, zarówno w środowisku marketingowym, jak i biznesowym.

Faworyt klientów

w najważniejszym badaniu wśród agencji interaktywnych! To już drugie wyróżnienie od redakcji „Media&Marketing Polska” w raporcie Agencje interaktywne 2018, otrzymane za imponujące wyniki w badaniu satysfakcji klientów.

ContentHouse drugi rok z rzędu zebrał maksymalne oceny w przypadku większości wskaźników.

Wyniki badania Kantar Millward Brown w Raporcie “Agencje Interaktywne 2018”

5.0

zadowolenie ze współpracy z agencją

5.0

zadowolenie z obsługi klienta

5.0

zadowolenie z kreacji i produkcji

4.9

zadowolenie ze strategii badań i analiz

5.9

skuteczność projektów

6.0

rozumienie briefu

5.9

strategiczne i długofalowe rozwiązania

5.9

rozumie ideę zintegrowanej komunikacji

Innowacyjny model biznesowy

to wyróżnienie przyznane przez redakcję „Media&Marketing Polska” w raporcie Agencje interaktywne 2017 za usługę Business Content – unikalny model zarządzania obszarem content marketingu dla Klientów.

Jednocześnie ContentHouse zebrał bardzo wysokie oceny w przypadku zadowolenia klinetów.

Wyniki badania Kantar Millward Brown w Raporcie “Agencje Interaktywne 2017”

5.0

zadowolenie ze współpracy z agencją

5.0

zadowolenie z obsługi klienta

5.0

zadowolenie z kreacji i produkcji

4.9

zadowolenie ze strategii badań i analiz

6.0

skuteczność projektów

5.9

rozumienie briefu

5.9

strategiczne i długofalowe rozwiązania

5.9

rozumie ideę zintegrowanej komunikacji

Performance Marketing Diamonds 2018

Kampania lead generation przeprowadzona przez nasz zespół dla mFinanse zdobyła wyróżnienie w kategorii „The most effective lead generation campaign” w międzynarodowym konkursie organizowanym przez Izbę Gospodarki Elektronicznej (e-Izba). 

Przeczytaj case study

Medal Europejski 2018 – Performance Content Marketing

ContentHouse został wyróżniony Medalem za innowacyjną usługę Performance Content Marketing, która polega na generowaniu skutecznie biznesowych leadów dla klientów, poprzez tworzenie angażujących treści i odpowiednim dotarciu do grupy docelowej za pomocą narzędzi SEM czy mediów społecznościowych.

 

Medal Europejski 2017 – Business Content

ContentHouse został wyróżniony Medalem za innowacyjną usługę Business Content, która pozwala dużym, średnim oraz małym firmom realizować działania content marketingowe o bardzo wysokiej jakości przy zachowaniu niskich kosztów obsługi.

Organizujemy wydarzenia branżowe

KONFERENCJA

Konferencja Akademia Marketingu to jedno z największych spotkań branży marketingowej organizowane na południu Polski. Dotychczas odbyły się trzy edycje wydarzenia, które w zgromadziły kilkaset osób. Każda odsłona Akademii Marketingu poświęcona jest bieżącemu tematowi, o którym dyskutuje branża. Konferencja reprezentuje również innowacyjne podejście – zagadnienia marketingowe omawiane są zawsze w kontekście technologii. Pierwsza edycja skupiła się na wykorzystaniu sztucznej inteligencji w biznesie. Kolejna na obsłudze klienta w social media, a ostatnia była próbą odpowiedzi na pytanie, czy media społecznościowe są już nową telewizją.

SZKOLENIA

Pierwszy w Polsce cykl szkoleń poświęcony tylko i wyłącznie content marketingowi. Warsztaty skupiają się wokół takich zagadnień jak: polityka redakcyjna, media własne i płatne, lead nurturingu, kampanie newsletterowe, SEO oraz RODO w content marketingu. Każdy temat omawiany jest przez eksperta m.in. z firm FreshMail, DevaGroup, MyLo czy Semanticad. Certyfikowane szkolenia odbywają się w Warszawie oraz Krakowie. Uczestnicy po całodziennym spotkaniu nabywają konkretne umiejętności oraz otrzymują dokładne wskazówki, jak realizować działania content marketingowe w swoich firmach.