Pierwszy portal content marketingowy o planszówkach

kategoria:
2 min

Cartamundi to topowa globalna firma specjalizująca się w grach karcianych i planszowych. Cartamundi Polska rozpoczęła współpracę z ContentHouse. W ramach obsługi agencja jest odpowiedzialna za działania redakcyjne prowadzone w dedykowanym serwisie contentowym oraz promocję w mediach.

Cartamundi istnieje od 1765 roku. Jest światowym liderem w produkcji kart do gry i gier karcianych oraz gier planszowych. To właściciel takich popularnych marek jak Monopoly, Uno czy Zgadnij kto to. Cartamundi Polska jest członkiem globalnej rodziny producentów kart, która działa na całym świecie od Singapuru po Brazylię, od Krakowa po Dallas i Tokio.

W ramach nowej współpracy z Cartamundi Polska, opracowaliśmy strategię content marketingową opartą o portal MagiaWspólnejGry.pl. Na łamach serwisu czytelnicy mogą przeczytać o poszczególnych tytułach planszówek i karcianek oraz wskazówkach dla początkujących fanów rozgrywek.

Najciekawszym, a jednocześnie rzadko podejmowanym przez innych, tematem jest wykorzystania gier, elementów rywalizacji i grywalizacji na gruncie biznesowym

– mówi Grzegorz Miłkowski, nasz CEO i dodaje:

Serwis dla Cartamundi Polska zdecydowanie wypełnia tę niszę dobrymi treściami.

Odbiorcami serwisu MagiaWspólnejGry.pl to młodzi rodzice, szukający ciekawej rozrywki dla swoich dzieci oraz ci, którzy wspólną rozrywkę traktują jako sposób na spędzenie wolnego czasu.

Odpowiadamy również za budowę struktury redakcyjnej portalu firmowego, prowadzenie działań redakcyjnych oraz kampanii dotarcia w serwisie MagiaWspólnejGry.pl.

udostępnij artykuł:

Facebook X LinkedIn

kategoria:

klienci