Engave – nasz nowy klient z branży IT!

kategoria:
2 min

Engave – nagradzana firma z zakresu bezpieczeństwa IT i rozwiązań chmurowych stawia na content marketing. Z naszą agencją. 

Firma Engave, twórca m.in. rozwiązania IT – IronCloud, chcąc precyzyjniej docierać do grup docelowych ze swoimi usługami, zdecydowała się na działania content marketingowe. Dotarcie do grup docelowych powierzyła naszej agencji ze względu m.in. na specjalizację w działaniach content marketingowych w sektorze B2B.

Adrianna Kilińska engave contenthouse– Decyzję o współpracy z ContentHouse podjęliśmy z kilku powodów. Jednym z nich była dobra komunikacja, która towarzyszyła nam podczas negocjacji konkretnych działań, jakie zaproponowała agencja. Razem szukaliśmy takich rozwiązań, które wpisują się w szerszą strategię content marketingową firmy Engave S.A.

– mówi Adrianna Kilińska, wiceprezes zarządu w firmie Engave S.A. (na zdjęciu) i dodaje:

– Cel mamy wspólny i jeden – chcemy efektywnie wykorzystać ten kanał komunikacji do wsparcia biznesu i nowej marki IronCloud oferującej usługi z zakresu zabezpieczania i przechowywania danych w chmurze. Jestem przekonana, że wspólne projekty z ContentHouse przyniosą biznesową wartość nie tylko mojej firmie, dostarczą ją również moim klientom i o to będziemy się wszyscy starać.

W ramach współpracy będziemy odpowiadać za opracowanie strategii komunikacyjnej, budowę struktury redakcyjnej portalu na temat bezpieczeństwa IT i rozwiązań chmurowych, prowadzenie oraz dotarcie mediowe z treściami.

 

O firmie: 

Engave istnieje od 2010 roku. Realizuje projekty z zakresu bezpieczeństwa IT dla takich instytucji jak Poczta Polska, NFZ, ZUS czy TVP. W 2017 roku wdrożyła dla stolicy Kazachstanu system informacji pasażerskiej transportu publicznego w ramach EXPO 2017. Engave to również właściciel pierwszego w Polsce Laboratorium Infrastruktury Informatycznej (ENGAVE PERFORMANCE LAB). Jest laureatem licznych nagród biznesowych.

udostępnij artykuł:

Facebook X LinkedIn

kategoria:

klienci