Zaczynamy trzeci rok z Grupą PSB!

kategoria:
2 min

Grupa Polskie Składy Budowlane przedłużyła o kolejny rok umowę z naszą agencją w zakresie działań w digital marketingu.

Grupa Polskie Składy Budowlane już trzeci rok powierza nam odpowiedzialność za działania w sieci. To efekt dwuletniej udanej współpracy w zakresie efektywnej synergii content marketingu z działaniami w social media. W 2016 roku pełniliśmy rolę doradców w zakresie marketingu internetowego. Rok później przejęliśmy większość zadań z zakresu komunikacji Grupy w internecie.

Kolejny rok owocnej współpracy z ContentHouse utwierdził nas w przekonaniu, że to właśnie z tymi specjalistami chcemy budować spójną komunikację w tak ważnym dla nas kanale, jakim jest stale rosnący digital

– komentuje Jarosław Zaborowski, z-ca dyrektora ds. marketingu w Grupie PSB.

W 2018 roku będziemy odpowiadać za obsługę mediów społecznościowych profili wchodzących w skład Grupy PSB. Oprócz tego w nasze ręce powierzono strategię, kreację, bieżącą moderację kanałów social media oraz prowadzenie kampanii reklamowych w mediach społecznościowych.

 

O firmie:

Grupa PSB Handel S.A. działa na rynku od 20 lat. Jest największą i najszybciej rozwijającą się siecią hurtowni materiałów budowlanych oraz marketów dom i ogród w Polsce. Obecnie Grupa zrzesza 382 małych i średnich firm z całej Polski, które prowadzą handel w 315 składach budowlanych, w 268 marketach PSB-Mrówka oraz w 53 centrach handlowych PSB-Profi. W placówkach tych pracuje ok. 14 tysięcy osób.

udostępnij artykuł:

Facebook X LinkedIn

kategoria:

klienci