Robimy content marketing dla mFinanse

kategoria:
2 min

Od listopada nasza agencja opracowuje i wdraża strategię content marketingową dla mFinanse – platformy sprzedaży produktów finansowych mBanku i banków trzecich. To już nasz kolejny klient z branży finansowej w portfolio.

Ponad 15 mln Polaków miało kredyt pod koniec 2016 roku. Osoby, które decydują się na zaciągnięcie pożyczki, szukają przede wszystkim odpowiedzi na swoje pytanie związane ze zdolnością kredytową czy spłatą zadłużenia. A rzetelnych miejsc, gdzie mogą je znaleźć w sieci, jest nadal zbyt mało.

W odpowiedzi na te potrzeby mFinanse zdecydowało się powierzyć nam działania w zakresie content marketingu. W ramach współpracy jest odpowiedzialni za stworzenie bloga edukacyjnego oraz prowadzenie redakcji, w tym nadzór nad przygotowaniem artykułów eksperckich, infografik oraz video z ekspertami mFinanse. Jeden z nich  możecie zobaczyć poniżej!

Nagranie zajęło nam odrobinę czasu, ale zdecydowanie było warto! Zobacz nasz making off  oraz timelapse z planu zdjęciowego!

Działania content marketingowe będą wsparte kampanią mediową, m.in. na YouTube, za którą również odpowiada odpowiadamy. Współpraca została nawiązana w ramach uproszczonego zapytania ofertowego.

Zobacz również blog https://kredytyhipoteczne.blog, na którym publikujemy nie tylko praktycznie informacje czy porady, ale również infografiki oraz filmy.

mFinanse (dawniej Aspiro) z Grupy mBank S.A. to firma pośrednictwa finansowego, która powstała w czerwcu 2009 roku z połączenia sieci sprzedaży mBanku oraz mobilnej sieci MultiBanku. mBank (dawniej BRE Bank) należy do czołówki uniwersalnych banków komercyjnych w Polsce.

udostępnij artykuł:

Facebook X LinkedIn

kategoria:

klienci