Tworzymy portal dla branży spedycyjnej i HR

kategoria: klienci
Magazyn Qdriver Tworzymy portal dla branży spedycyjnej i HR (1)
2 min

Magazyn Qdriver to serwis dedykowany kierowcom i firmom transportowym, które poszukują pracowników na polskim rynku. Portal jest kluczowym narzędziem kampanii performance content marketing marki Qdriver.

W serwisie content marketingowym, stworzonym przez naszą agencję, specjaliści HR Quality (właściciela marki Qdriver) dzielą się wiedzą oraz inspiracjami, które łączą kierowców z firmami transportowymi poszukujących wykwalifikowanych pracowników. W eksperckich artykułach omawiane są istotne z punktu widzenia rynku spedycyjnego zagadnienia, jakie dotyczą pracy zawodowej kierowców oraz prowadzenia przedsiębiorstwem w branży transportowej. Publikowane treści mają za zadanie wzmocnienie wizerunku marki Qdriver na polskim rynku firm świadczących wysoko wyspecjalizowane usługi za zakresu HR i pośrednictwa pracy.

Nasz obserwacje pokazują, że za pomocą content marketingu można osiągnąć nie tylko cele sprzedażowe, ale również wspomagać działania HR w firmie. Wybraliśmy agencję ContentHouse, ponieważ ma doświadczenie nie tylko w branży B2B oraz B2C, ale mocno stawia na efekt i wynik. W naszych działaniach jest to dla nas bardzo ważne 

– mówi Łukasz Gwizdała, Członek Zarządu HR Quality.

qdriver_contenhouse

Jako ContentHouse zaangażowani jesteśmy w stworzenie kompleksowej strategii komunikacyjnej, określenie polityki i struktury redakcyjnej portalu. W ramach prowadzonego projektu odpowiadamy także za bieżące prowadzenie serwisu oraz współpracę z ekspertami włączonymi w prace redakcyjne. Zajmujemy się również pozyskiwaniem poprzez narzędzia SEM i Facebook Ads jakościowego ruchu do serwisu.

Firma HR Quality to jeden z najważniejszych na polskim rynku podmiotów rynku HR, który specjalizuje się w outsourcingu i leasingu pracowników w takich branżach jak przemysł ciężki, produkcja, logistyka i spedycja, budownictwo i IT. Przedsiębiorstwo zajmuje się również rekrutacją personelu ze Wschodu (Ukraina, Białoruś, Gruzja) i Indii.

udostępnij artykuł:

Facebook X LinkedIn

kategoria:

klienci