Dział Redakcyjny odnotowuje nowe awanse!

kategoria: praca i kariera
2 min

Z miesiąca na miesiąc przybywa nam pracy – warto tutaj wspomnieć nie tylko o Mosso Kewpie, Union Investment czy coraz szybciej rozwijanej obsłudze bieżącej Materasso, by dojść do wniosku, że praca u nas to nie tylko wyzwanie, ale możliwość zdobycia nowych umiejętności i rozwój.

Z dumą informujemy, że w Dziale Redakcyjnym miały miejsce dwa zasłużone awanse. Tamara Pielas i Monika Kuchta awansowały i objęły stanowiska Content Specialist. Na stanowiskach Content Executive w przeciągu roku zdobyły wiele wiedzy i umiejętności redakcyjnych, by od teraz brać również udział w opracowywaniu strategii content marketingowych oraz tworzyć angażujące kampanie oparte o content – zarówno wideo, jak i pisany.

Tamara Pielas rozpoczęła pracę w agencji jako stażystka w 2016 roku. Po trzech miesiącach otrzymała stanowisko juniorskie. Aktualnie odpowiada za egzekucję działań redakcyjnych prowadzonych dla kilkunastu blogów i portalów content marketingowych stworzonych dla naszych Klientów. Z wykształcenia jest magistrem psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Monika Kuchta również swoją przygodę z agencją rozpoczęła ponad dwa lata temu, w 2016. Obecnie, podobnie jak Tamara, zajmuje się tworzeniem contentu dla wybranych Klientów agencji oraz koordynacją pracy redakcji portali firmowych. Monika jest absolwentką zarządzania mediami na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Gratuluję kolejnego awansu! Cieszę się, że mogę pracować na co dzień z tak utalentowanymi osobami, jak Monika i Tamara, które kolejny rok poszerzają swoje kompetencje w strukturze naszej firmy. Trzymam kciuki za ich dalszą karierę

– mówi Grzegorz Miłkowski, CEO ContentHouse.

udostępnij artykuł:

Facebook X LinkedIn

kategoria:

praca i kariera