#8 Aula Polska Kraków już 11 czerwca

kategoria: wydarzenia
2 min

 

We wtorek, 11 czerwca 2019 roku, kolejna edycja Auli Polskiej Kraków! Tym razem jej tematem będą “Skuteczne narzędzia e-commerce”.

Aula Polska to cykl bezpłatnych spotkań, które od lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem w środowisku nie tylko marketingowym. Zapraszani prelegenci dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z różnych dziedzin, a każda edycja Auli różni się od siebie tematycznie. Wydarzenia odbywają się w 13 polskich miastach oraz w dwóch za granicą. W Krakowie organizatorem Auli jest FreshMail.

Wydarzenie odbędzie się w Centrum Konferencyjnym Orange Office Park przy ulicy Klimeckiego 1 o godzinie 19:00. Jak zapowiadają organizatorzy, podczas wydarzenia prelegenci podzielą się z uczestnikami swoją wiedzą o najlepszych narzędziach dedykowanych e-commerce. Powiedzą między innymi o tym, które z nich warto rozważyć i czym kierować się przy ich wyborze – tak, by skutecznie sprzedawać i komunikować się ze swoim klientami. Nie zabraknie wyczekiwanych case study.

Listę prelegentów tworzą:

  • Paweł Sala (FreshMail) Email Marketing – koniem pociągowym e-commerce
  • Damian Wiszowaty (Gonito.pl) BEST-SELLER, czyli co charakteryzuje najlepszego sprzedawcę na Amazon
  • Mateusz Ossowski (CallPage) Telefon w e-commerce. Rzecz, której warto unikać czy unikalna szansa na wzrost sprzedaży
  • Andrzej Brandt (Semahead) Panie, z automatami nie wygrasz. Jak wykorzystać sztuczną inteligencję do generowania większych przychodów z Google Ads?
  • Łukasz Kozłowski (Thulium) Rehumanizacja zdehumanizowanej konwersji – jak nie zwariować w świecie zautomatyzowanej i nieskutecznej sprzedaży

Wydarzenie jest bezpłatne, wymagana jest jednak wcześniejsza rezerwacja .

Rejestracja dostępna jest TUTAJ

 

udostępnij artykuł:

Facebook X LinkedIn

kategorie:

wiedza wydarzenia