„Edukator rynku” – piąta z rzędu nagroda redakcji Media Marketing Polska dla ContentHouse

zespół agencji ContentHouse
2 min

Jak co roku branżowy magazyn Media Marketing Polska przyznał nagrody najlepszym agencjom digital w Polsce. Wśród laureatów, piąty raz z rzędu, znalazł się zespół ContentHouse, który redakcja MMP doceniła za zaangażowanie w edukację branży oraz Klientów. Tym samym zdobyliśmy zaszczytny tytuł „Edukator Rynku” w raporcie „Agencje Marketing Services i Digital 2021”.

Tytuł „Edukatora Rynku” jest nam szczególnie bliski, ze względu na profil biznesowy agencji – mówi Grzegorz Miłkowski, CEO ContentHouse. – Jesteśmy firmą, której trzonem działalności jest edukacja na temat produktów naszych klientów za pomocą efektywnej biznesowo treści, zatem docenienie w tym obszarze przez redakcję MMP stanowi potwierdzenie jakości naszej flagowej usługi – podkreśla Miłkowski.

Raport „Agencje digital”, realizowany corocznie przez redakcję MMP we współpracy z Kantar Millward Brown, to jedna z najbardziej prestiżowych form wyróżnienia najlepszych agencji w Polsce. O jego wyjątkowości świadczy to, że na wyniki agencji szczególny wpływ mają opinie samych klientów. To właśnie dzięki zadowoleniu naszych partnerów, po raz piąty (!) z rzędu podczas finałowej gali ContentHouse został nagrodzony i znalazł się w wąskim gronie najlepszych agencji digital w kraju.

udostępnij artykuł:

Facebook X LinkedIn

kategoria:

nagrody i wyróżnienia