Agnieszka Trębacz nową Client Service Director w ContentHouse

kategoria: wydarzenia
2 min

Agnieszka Trębacz w sierpniu 2023 objęła stanowisko Client Service Director. To nowe stanowisko w strukturach ContentHouse, które jest odpowiedzią na szybki wzrost agencji. Trębacz jest odpowiedzialna za rozwój efektywnej współpracy z klientami oraz podnoszenie jakości obsługi na wszystkich etapach realizacji projektów. Wraz z zespołem dba o optymalizację procesów związanych z prowadzonymi działaniami oraz budowanie nowych obszarów współpracy.

W ciągu ostatnich 11 lat Agnieszka Trębacz zajmowała się zarządzaniem projektami, głównie w obszarze marketingu internetowego. Prowadziła działania dla dużych marek, odpowiadając za budżety marketingowe na poziomie kilku milionów złotych rocznie. Przez ponad 4 lata z sukcesem zarządzała agencję marketingową The Nets specjalizującą się w działaniach digitalowych.

Po kilku minutach od poznania Agnieszki, czułem już, że to właściwa osoba na to stanowisko, a po kilku dniach wspólnej pracy miałem wrażenie, jakbyśmy działali ze sobą już dłuższy czas. W ocenach naszych Klientów oraz raportach zawsze obsługa klienta była bardzo wysoko oceniana. Razem z Agnieszką spróbujemy tę poprzeczkę podnieść jeszcze wyżej – komentuje Grzegorz Miłkowski, CEO ContentHouse.

Relacje z Klientami od zawsze stanowiły dla mnie fundament, na którym można budować wspaniałe projekty. Od tego, jak jest mocny i stabilny, zależy powodzenie każdego przedsięwzięcia. Wspólnie z Grzegorzem zadbamy o to, by relacje z Klientami Content House i obsługa projektów pozostawały na najwyższym poziomie – mówi Agnieszka Trębacz, Client Service Director w ContentHouse.

udostępnij artykuł:

Facebook X LinkedIn

kategoria:

wydarzenia