Zobacz nasze wdrożenia krok po kroku

Tworzenie dobrych treści to proces wieloetapowy. Wiemy, że najlepiej jego idee oraz efekty pokazywać na przykładach. Przygotowaliśmy kilka case studies, które pomogą Ci lepiej zrozumieć jak pracujemy oraz jakie zyski dla naszych Klientów przyniosły działania content marketingowe.

Zdrowy Diabetyk

Jak komunikować się z trudną grupą osób łączących dolegliwości związane z chorobą cukrzycy i dzielące mocno zróżnicowany styl życia i profil konsumencki? Zobacz, jak tworzymy content marketing dla Hand-Prod!
Czytaj dalej

Totalizator Sportowy

Jak budować treści kierowane do trudnego segmentu, w specyfice dedykowanych specjalistom mediów społecznościowych? Zobacz jak zadbaliśmy o skuteczną komunikację Totalizatora Sportowego na LinkedIn.
Czytaj dalej

Lubienaboczku.pl

Jak w przystępny sposób zbudować pozytywny wizerunek niepopularnego składnika polskiej kuchni jakim jest boczek oraz podnieść świadomość marki Kaminiarz wśród konsumentów jako lidera w produkcji bekonu?

Czytaj dalej

mFinanse

Pozyskiwanie leadów za pomocą content marketingu? Poznaj nasze rozwiązanie, który doskonale sprawdziało się w kampanii dla kredytów hipotecznych od mFinanse (Grupa mBank).

Czytaj dalej