Kariera

Dziennikarz / specjalizacja AI

Poszukujemy do współpracy dziennikarzy-freelancerów

Poszukujemy do współpracy dziennikarzy-freelancerów, którzy specjalizują się w jednym z poniższych tematów:

• AI – wykorzystanie algorytmów sztucznej inteligencji w procesach biznesowych
• machine learning
• marketing automation
• tematy powiązane z badaniami nad rozwojem sztucznej inteligencji z biznesie, medycynie, komunikacji, itp.

Oczekujemy:

• specjalizacji dziennikarskiej w tematyce biznesu i innowacji technologicznych w obszarze wymienionych wyżej tematów
• komunikatywności
• płynnej znajomości języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Praca zdalna – możesz pisać dla nas z całego świata!

Zakres obowiązków

Z wybranymi dziennikarzami nawiążemy stałą współpracę redakcyjną. Gwarantujemy stałe, comiesięczne zlecenia tekstów. Forma współpracy: praca zdalna.

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji składającej się z: CV oraz 2-3 przykładowych tekstów autorstwa kandydata (np. materiały dziennikarskie, informacje prasowe, itp.).

Prosimy o dołączenie klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych przez firmę Content House sp. z o. o. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy zatytułować maila „Dziennikarz – AI”