Kariera

Account Manager

Jesteśmy doświadczoną agencją contentmarketingową i chcielibyśmy pracować z Tobą

Wiesz, czym jest marketing treści i chcesz się rozwijać w tym kierunku? Jeśli w tym miejscu mówisz (w myślach lub na głos TAK), to znaczy, że kolejne minuty spędzone na lekturze kilku poniższych akapitów mogą być dla Ciebie początkiem świetnej przygody.

Od lat magazyn Media Marketing Polska nagradza nas w prestiżowym badaniu prowadzonym przez Kantar. Redakcja określiła nas mianem jednej z wiodących agencji contentmarketingowych w Polsce.

Zobacz nasze nagrody: https://contenthouse.pl/nagrody

Aktywnie działamy też w organizacjach jak Izba Gospodarki Elektronicznej, Stowarzyszenie Content Marketing Polska oraz Business Centre Club.

Realizujemy projekty dla największych marek w Polsce (Hörmann Polska, Bosch, Siemens, Phillips, Generali Investments, mFinanse, Intersport, Verco, HarperCollins, Bausch Health i wielu innych) i obecnie poszukujemy osoby do działu Client Service na stanowisko Account Manager lub Account Executive (w zależności od Twojego dotychczasowego doświadczenia). 

Nasze oczekiwania?

Kreatywnej, biegłej w ojczystej mowie i piśmie osoby, która wspólnie z nami zaangażuje się w projekty, jakie z dumą realizujemy dla naszych Klientów.

W zależności od Twojego doświadczenia i kompetencji porozmawiamy z Tobą o stanowisku Account Managera/ki lub Account Executive.

Szukamy osoby, która z łatwością nawiązuje kontakt z ludźmi i nie lubią utartych schematów. Na co dzień będziesz odpowiadać za rozwój projektów, dlatego musisz umieć świetnie organizować swój harmonogram oraz ten przypisany Twoim współpracownikom. Ważnym elementem Twojej pracy będzie oczywiście budowanie relacji z klientami.

Czego wymagamy?

 • minimum 2-letniego doświadczenie na stanowisku Account Executive / Account Manager lub dużego doświadczenia projektowego, zdobytego w agencji interaktywnej lub reklamowej
 • bardzo dobrej znajomości digital marketingu, ze szczególnym ukierunkowaniem na znajomość zagadnień związanych z content marketingiem, automatyzacją, e-mail marketingiem, SEM i social media
 • znajomości języka angielskiego
 • umiejętności budowania świetnych relacji z klientami i z zespołem agencyjnym
 • pełnej samodzielności w prowadzeniu projektów
 • wysokiej motywacji i chęci uczenia się nowych rzeczy (świat technologii zmienia się w ekspresowym tempie)
 • wysokiego poziomu kultury osobistej

Zakres obowiązków: 

 • koordynacja kampanii content marketingowych z wykorzystaniem portali firmowych, contentu video, social media, automatyzacji marketingu, chatbotów oraz innych narzędzi digital marketingu
 • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami
 • przygotowywanie wycen, tworzenie budżetów kampanii
 • współpraca z podwykonawcami
 • reprezentowanie agencji w relacjach z klientami, prowadzenie prezentacji, negocjacje finansowe i umów o współpracy
 • budowanie relacji z klientami, których celem jest rozszerzanie współpracy
 • pozyskiwanie nowych projektów / klientów poprzez koordynowanie projektów przetargowych w agencji (bez obaw, do Twoich obowiązków NIE będzie należał new business, tylko praca z już pozyskanym briefem nad ofertą przetargową)

Co oferujemy?

1. atrakcyjne warunki zatrudnienia (B2B – 7000-8500 netto / umowa o pracę – 6000–7500 brutto)
2. stabilną pracę
3. ciągłe kształcenie i zaplanowany rozwój w strukturach firmy
4. wewnętrzne programy rozwojowe, konferencje i szkolenia branżowe
5. elastyczny czas pracy i możliwość pracy zdalnej
6. pakiet benefitów (prywatna opieka zdrowotna, pakiet sportowy dla pracowników i ich rodzin) i inne atrakcje w chill roomie
7. pracę ze zgranym Zespołem
8. możliwość rozwijania swoich kompetencji na polu wystąpień publicznych (dla chętnych) np. podczas branżowych szkoleń i konferencji

Dołącz do naszego zespołu, czekamy na Ciebie!
Wyślij swoje CV na adres grzegorz.milkowski (at) contenthouse.pl, a w tytule maila wpisz „Account Manager / Account Executive”.

Prosimy o dołączenie klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych przez firmę Content House sp. z o.o.  (tylko aplikacje od kandydatów/kandydatek, którzy dołączą poniższe oświadczenie, możemy brać pod uwagę w procesie rekrutacyjnym).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Content House sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie do celów przeprowadzenia rekrutacji, w której składam niniejszą ofertę. Zgoda obejmuje dane osobowe zawarte w przesyłanych przeze mnie dokumentach rekrutacyjnych, a także udostępnianych w toku rozmowy kwalifikacyjnej i dalszych czynności rekrutacyjnych.

Aplikuj na stanowisko:

Account Manager