Kariera

Projekt edukacyjny – j. polski, historia, WOS/HiT

Poszukujemy do współpracy w ramach długofalowego projektu edukacyjnego

Poszukujemy do współpracy w ramach długofalowego projektu edukacyjnego osób, które mają co najmniej średnio zaawansowaną wiedzę w zakresie przedmiotów język polski, historia, wiedza o społeczeństwie / historia i teraźniejszość na poziomie nauczania w szkole podstawowej oraz liceum/technikum.

Oczekujemy

  • wiedzy przedmiotowej, która pozwala bezbłędnie odpowiadać na pytania z podręczników i zeszytów ćwiczeń dla uczniów na poziomie maturalnym
  • skrupulatności w pracy z tekstem oraz realizowania jasnych instrukcji dotyczących formatowania
  • umiejętności pracy na obszernych tekstach
  • co najmniej średnio zaawansowanej znajomości programu MS Word
  • komunikatywności (będziemy mieli ze sobą bieżący kontakt mailowy)
  • gotowości do pracy „od zaraz”

Zakres obowiązków

Przygotowanie merytorycznie poprawnych oraz przystępnych językowo rozwiązań ćwiczeń z podręczników i/lub zbiorów ćwiczeń, które dopuszczone są do programów nauczania poszczególnych przedmiotów na etapie szkoły podstawowej i/lub szkoły średniej. Podręcznik i/lub zeszyt ćwiczeń wybieramy wspólnie, biorąc pod uwagę Twoje preferencje oraz poziom wiedzy z danego przedmiotu.

Forma współpracy

Praca zdalna.

Z wybranymi osobami nawiążemy współpracę projektową. Co to dla nas oznacza?
Współpracujemy projektowo, czyli umawiamy się na wykonanie zadań o ściśle określonej  w określonym czasie. Ty decydujesz, kiedy i ile pracujesz. Wspólnie pamiętamy jednak o tym, że musisz zmieścić się w ustalonym terminie.

Wynagrodzenie

Rozliczamy się za wykonane dzieło.

Dokładną wycenę poznasz już na początkowym etapie współpracy.

Kontakt

[email protected]

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji składającej się z CV oraz ewentualnych informacji o projektach edukacyjnych, w których uczestniczyły pod wskazany adres.

Prosimy o tytułowanie maila: Projekt edukacyjny – j. polski, historia, WOS/HiT

Prosimy o dołączenie klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych przez firmę Content House Sp. z o.o.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Content House sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie do celów przeprowadzenia rekrutacji, w której składam niniejszą ofertę. Zgoda obejmuje dane osobowe zawarte w przesyłanych przeze mnie dokumentach rekrutacyjnych, a także udostępnianych w toku rozmowy kwalifikacyjnej i dalszych czynności rekrutacyjnych.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikuj na stanowisko:

Projekt edukacyjny – j. polski, historia, WOS/HiT