Nasze media

contentstandard 300x300

Content Standard to pierwsze źródło informacji na temat content marketingu oraz dobrych standardów w tym obszarze działań marketingowych. Na portalu przeczytać można m.in. o najnowszych trendach na rynku, ważnych raportach i badaniach oraz o strategiach marketingowych, które przynoszą biznesowy sukces.

Czytaj
socialpress 300x300

Social Press to wiodący serwis poświęcony wyłącznie mediom społecznościowym. Autorskie analizy, najnowsze wiadomości ze świata social media, a także liczne raporty opracowywane przez redakcję oraz ekspertów, stanowią od lat bogate źródło wiedzy dla wszystkich pracujących w branży marketingowej.

Czytaj

Biznes Musi Sprzedawać to miejsce przeznaczone dla managerów, dyrektorów i kierowników – szczebla zarządzającego. Wraz z praktykami i ekspertami w dziedzinie sprzedaży, tworzymy portal o technikach motywacyjnych, narzędziach zwiększających sprzedaż, przywództwie. Na bieżąco piszemy też o ważnych informacjach ze świata handlu i biznesu.

Czytaj
marketinglink 300x300

MarketingLink to pierwszy polski portal o technologii w marketingu. W portalu piszemy o nowatorskich narzędziach reklamowych, jak budować synergię między komunikacją online a działaniami outdoor, technologiach, o których jeszcze niedawno można było przeczytać jedynie w książkach science-fiction, a teraz mogą realizować strategiczne cele biznesowe.

Czytaj
mobileclick 300x300

MobileClick to praktyczny portal o technologiach mobilnych. Dzięki lekturze naszego serwisu dowiesz się, jak wykorzystywać technologie mobilne by ułatwiały codzienne życie – zarówno prywatne, jak i zawodowe. MobileClick to: użyteczne aplikacje, trendy na rynku mobilnym, bezpieczeństwo urządzeń mobilnych i porady, jak technologie mobilne mogą ułatwiać prowadzenie biznesu.

Czytaj
aibusiness 300x300

AI Business to pierwszy i jedyny w Polsce serwis poświęcony wyłącznie wykorzystaniu sztucznej inteligencji w szeroko pojętym biznesie. Domeną portalu są przekrojowe artykuły o wpływie AI na współczesne i przyszłe życie człowieka, analiza skutków, ale również możliwości rozwoju. Portal to również źródło nowinek ze świata sztucznej inteligencji. To również źródło wiedzy o najnowszych osiągnięciach w dziedzinie robotyki i AI.

Czytaj
komerso

Komerso.pl to portal poświęcony e-commerce. Publikowane treści dotyczą m.in. prawa w e-commerce, sprzedaży B2C i B2B, logistyki, marketingu e-sklepów, e-usługi, technologii na rynku e-commerce czy usługi społeczeństwa informacyjnego. Na Komerso.pl publikowane są zarówno fachowe treści legislacyjne, logistyczne czy usługowe dotyczące branży, jak i badania, raporty oraz wszelkiego rodzaju poradniki i przewodniki po e-commerce.

Czytaj