contenthouse_logo-1

Full Service Content Marketing

O nas

Nasz zespół

Doświadczeni dziennikarze i redaktorzy, PR-owcy, project managerzy – to oni tworzą ContentHouse. Posiadają doświadczenie się w prowadzeniu redakcji magazynów i portali, obsłudze mediów społecznościowych oraz klasycznych działaniach public relations. W efekcie realizowane przez nas kampanie tworzą przykuwającą uwagę narrację w ściśle określonej grupie odbiorców.

Jak pracujemy?

Podstawą, na której budujemy nasze strategie komunikacyjne, jest trafne określenie celów stojących za realizowanymi działaniami. Na tym etapie ustalamy z Klientem, co chcemy osiągnąć za pomocą planowanych aktywności, jakie problemy rozwiązać, na jakich polach wzmacniać wizerunek marki.

Team Member
Katarzyna Bienussa
Business Development Manager
Dobra komunikacja z Klientem to klucz do sukcesu. Dzięki niej dobrze rozumiemy cele biznesowe, które mają być zrealizowane za pomocą działań marketingowych. Stajemy się dodatkowym członkiem zespołu w firmach, dla których pracujemy.

 

Team Member
Michał Grzebyk
PR Manager
Era klasycznego PR odeszła do lamusa. Teraz liczy się wielowymiarowość działań, wykorzystanie nowych technologii, budowanie wizerunku w cyfrowych mediach. Wiemy, jak dokonać syntezy i wzmocnić wizerunek Twojej firmy.
Team Member
Szukamy Ciebie
Dołącz do zespołu
Żyjemy w erze tzw. ślepoty bannerowej, gdzie tradycyjne metody reklamy internetowej już nie skutkują. Dziś kluczem do sukcesu jest odpowiedź na pytania i problemy konsumenta – z pomocą przychodzi content marketing. 
Team Member
Wiktor Orzeł
@Wiktor_Orzel
Content Specialist
Media ewoluują, zmienia się forma przekazu i nośniki, jednakże podstawa pozostaje niezmienna – są nią słowa, które budują każdą narrację. Dzięki content marketingowi nasze treści precyzyjnie trafiają do wybranych grup docelowych, angażują, i wzbudzają pozytywne emocje.
Team Member
Diana Drobniak
@DianaDrobniak
PR Executive

Stawiamy na jakość. Redakcje mediów firmowych, które prowadzimy dla naszych Klientów, obsługiwane są przez profesjonalnych redaktorów i dziennikarzy na co dzień mających styczność z branżą, w której działa dana marka.

Team Member
Tamara Pielas
Junior Content Executive
Trzymając rękę na komunikacyjnym pulsie unikamy spadku skuteczności działać, cały czas angażując uwagę odbiorców, kreując pozytywną atmosferę wokół dialogu z marką.
Team Member
Monika Kuchta
kuchta_m
Redaktor
Redakcje portali, które prowadzimy przykuwają uwagę ciekawą treścią i intrygującymi tematami. Takie tematy chce się udostępniać!
Team Member
Grzegorz Miłkowski
@milkowski
Managing Director
Naszym celem jest efektywność. Każdego dnia udowadniamy naszym Klientom, że content marketing może być mierzalny i skutecznie realizować cele biznesowe.