Kim jesteśmy?

Przede wszystkim jesteśmy ludźmi, którzy kochają tworzyć treści. W ContentHouse łączymy unikalne kompetencje w zakresie content marketingu, doceniane przez naszych Klientów. Zajmujemy się budowaniem synergii jakościowych treści tworzonych dla biznesu z nowymi technologiami, jakie pozwalają dokładnie analizować efekty biznesowe oraz komunikacyjne działań marketingowych.

Członek Business Centre Club

Business Centre Club jest klubem dla przedsiębiorców, a jego członkowie to firmy sprawdzone, rzetelne, o ugruntowanej pozycji na rynku. Nasza agencja jest członkiem BCC od 2017 roku. Uczestniczymy w inicjatywach klubu organizowanych w południowej i środkowej części Polski.

ContentHouse dołacza do e-Izby

Członek Izby Gospodarki Elektronicznej

W kwietniu 2018 roku dołączyliśmy do Izby Gospodarki Elektronicznej, najważniejszej w Polsce organizacji e-commerce, która zrzesza kluczowe podmioty rynku handlu elektronicznego. Działamy w grupach roboczych zajmujących się content marketingiem i komunikacją w e-commerce.

Organizujemy wydarzenia branżowe

KONFERENCJA

Konferencja Akademia Marketingu to jedno z największych spotkań branży marketingowej organizowane na południu Polski. Dotychczas odbyły się trzy edycje wydarzenia, które w zgromadziły kilkaset osób. Każda odsłona Akademii Marketingu poświęcona jest bieżącemu tematowi, o którym dyskutuje branża. Konferencja reprezentuje również innowacyjne podejście – zagadnienia marketingowe omawiane są zawsze w kontekście technologii. Pierwsza edycja skupiła się na wykorzystaniu sztucznej inteligencji w biznesie. Kolejna na obsłudze klienta w social media, a ostatnia była próbą odpowiedzi na pytanie, czy media społecznościowe są już nową telewizją.

SZKOLENIA

Pierwszy w Polsce cykl szkoleń poświęcony tylko i wyłącznie content marketingowi. Warsztaty skupiają się wokół takich zagadnień jak: polityka redakcyjna, media własne i płatne, lead nurturingu, kampanie newsletterowe, SEO oraz RODO w content marketingu. Każdy temat omawiany jest przez eksperta m.in. z firm FreshMail, DevaGroup, MyLo czy Semanticad. Certyfikowane szkolenia odbywają się w Warszawie oraz Krakowie. Uczestnicy po całodziennym spotkaniu nabywają konkretne umiejętności oraz otrzymują dokładne wskazówki, jak realizować działania content marketingowe w swoich firmach.

 

Tworzymy własne media

Oprócz projektów dla Klientów, realizujemy się również tworząc portale i serwisy branżowe. Prowadzimy pierwsze w Polsce serwisy poświęcone tylko i wyłącznie content marketingowi – Content Standard oraz sztucznej inteligencji w biznesie – AI Business. Poznaj pełne portfolio naszych mediów!

Poznaj nasze media